[]

קצת עלינו והרבה על קרוספיט

אם נמאס לכם מאימונים ש"לא ממש משיגים תוצאות", אם אתם מחפשים אתגרים ואימונים ברמה גבוהה לצד הדרכה איכותית ואווירה מעולה, אנחנו כאן בשבילכם.

לכל אחד מטרה אישית משלו- עמידה מול אתגרי היום יום, התחזקות, הרזיה וחיטוב, השתתפות בתחרויות ועוד. צוות המאמנים המקצועי שלנו, בניצוחו של מושיקו גריף (ממאמני הקרוספיט הוותיקים בארץ ומקום שלישי בתחרות הקרוספיט הארצית 2012), ישמחו לעזור לכם להשיגן, כל זאת תוך הקפדה על טכניקה נכונה ללא פשרות, התאמות אישיות ושמירה על כל מתאמן ומתאמנת בזמן האימונים.

במועדון הכושר שלנו מתאמנים אך ורק בשיטת האימון קרוספיט (CrossFit) כי שיטה זו הוכיחה את עצמה כשיטה היעילה ביותר לשיפור הכושר הגופני. שיטת אימון זו מתאימה לכל אחד ואחת בכל גיל, מין ומשקל- למה אתם שואלים? כי המאמנים יחד איתכם מתאימים לכם תרגילים בהתאמה אישית ליכולות שלכם ובהתאם לכושר איתו אתם מגיעים. קרוספיט היא שיטת אימון אינטנסיבית, פונקציונלית ומגוונת, אשר מכינה אתכם לכל האתגרים הפיזיים בחיי היומיום. בכל יום מבצעים אימון חדש (WOD- workout of the day), מאתגר, מעניין ושונה, אימון שבו נותנים את הכל, באים לעבוד קשה ולא מתפשרים!. האימון קצר, מבוצע בעצימות גבוהה, מרוכזת ונמרצת, מה שמשיג תוצאות מהירות יותר.

במהלך האימונים אנו עושים שימוש בטכניקות מענף הרמת המשקולות, התעמלות מכשירים ואתלטיקה קלה. בנוסף, עובדים על כל מרכיבי הכושר הגופני כמו סיבולת לב ריאה, סיבולת שריר, כוח, כוח מתפרץ, זריזות, גמישות, שיווי משקל וקואורדינציה. באימונים השונים תטפסו על חבל, תקפצו על קופסה, תקפצו בחבל, תרוצו, תרימו משקולות, תעמדו על הידיים, תתפסו על הקיר, ועוד ועוד ועוד....

קרוספיט פרדס חנה -כרכור הוא אחד ממועדוני הקרוספיט הרשמיים והוותיקים בארץ. המועדון קיים משנת 2012 ומשויך לקהילת הקרוספיט העולמית המונה מעל ל- 10,000 מועדונים. תוכנית האימונים שלנו נבנית מתוך מחשבה רבה ומותאמת לאיגוד הקרוספיט העולמי וכמו כן, מותאמת ברמתה לשאר מועדוני הקרוספיט הנחשבים בעולם. בקרוספיט פרדס-חנה כרכור, תחוו את השיטה המצליחה, המאמנים המקצועיים והאווירה המשפחתית.

שאלות ותשובות

האם אני צריך להיות בכושר כדי להתחיל להתאמן בקרוספיט? ולמי זה מתאים?

קרוספיט היא שיטת אימון המותאמת לכולם. השיטה מתאימה לנשים, גברים, בני נוער, ילדים ומבוגרים וזאת בגלל היכולת להתאים את האימון למתאמן לפי רמותו ויכולתו האישית, הן רמת העצימות והן ברמת המשקלים. האימון מתבצע בקבוצה אבל כל אחד מבצע אותו על פי יכולתו האישית בהנחיית המאמן.

אימוני הקרוספיט יעלו את רמת הכושר הגופני לאנשים שלא התאמנו מעולם (מתחילים בהדרגה וגם אם השרירים נתפסים ממשיכים ולא מוותרים!). עבור ספורטאים, אימוני הקרוספיט יעזרו להגיע לתוצאות טובות יותר.

בקרוספיט פרדס חנה- כרכור, מתאמנים מגיל 4 (חוג) ועד....

כמה זמן אורך אימון וכיצד הוא מתבצע?

האימון אורך כשעה והוא מחולק למספר חלקים: 
חימום- חימום מפרקים, העלאת דופק והגדלת טווחי תנועה שמותאמים לאימון היומי.

Skill (מיומנות)- תרגול טכניקה של תרגיל חדש או חיזוק ושיפור הטכניקה של תרגיל מוכר. 
או תרגול כוח- נתמקד בחיזוק מרכיב הכוח לתרגיל ספציפי אחד.

האימון היומי (WOD)- אורך 7-40 דקות. האימון מפורסם כל יום באתר המועדון, מוסבר ומודגם על ידי המאמן תוך מתן דגשים על עבודה נכונה.

שחרור- הרפיה של השרירים שעבדו על ידי רולרים ומתיחות קצרות.

איך מתחילים להתאמן?

איך מצטרפים?

Invalid date