[]

איך מצטרפים?

לא ניתן להבין ולחוות מהו אימון קרוספיט מאימון נסיון אחד! ולכן אין לנו אימון ניסיון.

כך בעצם "נולד" הרעיון של "חודש התנסות" (חודש ראשון) -הכולל סדנת יסודות ומנוי חודשי. בחודש ההתנסות תחוו ספקטרום נרחב של אימוני קרוספיט, תחוו את המקום, האווירה והאנשים...

קרוספיט היא שיטת אימון המורכבת מתנועות יסוד שאותן צריך ללמוד לפני שמתחילים להתאמן. בסיס זה נלמד בסדנת יסודות שמתקיימת במועדון בימי שישי פעמיים בחודש (לפעמים נפתחות סדנאות נוספות, יש להירשם ולהתעדכן מול מירב) בשעה 11:30-14:30 ומיושם במהלך האימונים.


בסדנת היסודות, לומדים את תשעת תנועות הבסיס של הקרוספיט, מכירים אחד את השני, את היכולות האישיות של כל אחד, מיישרים קו בסיסי עם מתאמני המועדון ומגיעים לאימונים מוכנים להתחיל ברגל ימין….

למה אין אצלנו אימון נסיון? קרוספיט היא שיטה מאוד מגוונת וטכנית, כשמגיעים לאימון צריכים להכיר את ה"שפה" בה הקבוצה "מדברת" במועדון. לכן אנחנו לא מאפשרים (בעיקר כדי למנוע פציעות) להיכנס להתאמן בקבוצה מגובשת שכבר יודעת את הבסיס מבלי ללמוד בתחילת הדרך את הבסיס בסדנת היסודות. בנוסף, בגלל הגיוון בשיטה, אימון אחד לא יראה לכם באמת מה זה קרוספיט. מוזמנים להגיע אלינו למועדון, לפי שעות המערכת באתר ולצפות באימון, שניים, שלושה. נשמח לארח אתכם :).

לא ניתן להתחיל להתאמן בקרוספיט פרדס חנה -כרכור מבלי לעבור סדנת יסודות!!!

מי שעבר סדנת יסודות יכול ואף מומלץ להגיע למגוון האימונים המוצעים במערכת השעות -מלבד אימוני מתקדמים ואופן ג'ים בהם ההשתתפות מותנת לאחר בקבלת אישור ממושיקו בלבד!!!. השיטה כאמור מותאמת לפי יכולות אישיות אז אל חשש!

האימונים מתבצעים בקבוצות ומהלך כל שעות הפעילות מבצעים את אותו אימון (WOD).

במידת הצורך, ניתנות ההתאמות לאימון על פי יכולת של כל מתאמן ומתאמנת (התאמות בעצימות, בתרגילים, במשקלים ובחזרות של האימון היומי).

האימונים מוגבלים לעד 20 מתאמנים וזאת כדי לאפשר למאמנים לעקוב אחר המתאמנים. אי לכך ובהתאם לזאת, יש לשריין מקום באתר תחת האימון היומי לפני ההגעה לאימון (הסבר ניתן בסדנת היסודות).

יש למלא הצהרת בריאות בדלפק הקבלה! באחריות המתאמן/ת. ללא הצהרה אין ביטוח!!!
*חודש ההתנסות לא ניתן להחזר וגם לא ניתן להקפאה!

Invalid date